Kyjevské námestie 8, 974 04 Banská Bystrica
info@dermamed.sk
+421 48 413 55 11

NOVINKY

Prístroj pre neablatívnu chirurgiu, ktorý spôsobil revolúciu v terapeutickom prístupe v dermatologickej a kozmetickej chirurgii. Vďaka tejto novej technológii je možné dosiahnuť rovnaké výsledky ako v tradičnej plastickej chirurgii, avšak bez nutnosti narkózy, ktorá pacienta nevystavuje zbytočným rizikám a nezanecháva jazvy!

Cieľom ošetrenia je úprava poklesnutých viečok, odstránenie vrások v očnom okolí a výsledky sú  viditeľné ihneď po prvom ošetrení!

 

 

 

Pre koho je ošetrenie vhodné :

– Zákrok je vhodný pre ľudí ktorí nechcú podstúpiť plastický chirurgický zákrok
– nemajú dostatok tkaniva na odstránenie chirurgickým zákrokom
– chcú omladiť svoj vzhľad ,rozžiariť očné okolie a zbaviť sa vrások

Plasma Lift Profi generuje tok plazmového výboja, ktorý pri pôsobení na tkanivá spúšťa špecifický mechanizmus reakcií. Pôsobenie plazmových tokov na tkanivo umožňuje dosiahnuť veľmi efektívneho peelingu, obnovy tkanív, ich spevnenie, zlepšenie pružnosti a tiež posilňuje odolnosť tkaniva a jej obranyschopnosť.

Prístrojom je možné ošetrovať tvár, krk, dekolt, poprsie, ruky a odstraňovať drobné neestetické vady kože po celom tele (po konzultácii s dermatológom).

Plasma jett profi  je na svete jediným zariadením používajúcim túto technológiu, schopným spôsobovať depolarizáciu membrány a tým aj spevnenie kože. Jett plasma lift profi sa používa na nechirurgickú korekciu ptóz spodných a horných očných viečok, tiež na odstránenie fajčiarskych vrások, korekciu hypetrofických jaziev,  odstraňovanie lokalizovaných hyperpigmentácii, seboroických verúk, drobných výrastkov a pod. Tiež sa môže používať na niektoré aknózne prejavy.