Kyjevské námestie 8, 974 04 Banská Bystrica
info@dermamed.sk
+421 48 413 55 11

Modeláž a rejuvenizácia rúk

Ruky mnohokrát starnú rýchlejšie ako zvyšok tela. Je to dané aj tým, že častejšie než ostatné časti tela prichádzajú do styku so škodlivými chemikáliami, špinou, v ktorej sú obsiahnuté nebezpečné baktérie. Taktiež slnko urýchľuje ich starnutie. Ak klient nevenuje svojím rukám dostatočnú starostlivosť, prezradia na svojho nositeľa takmer VŠETKO.

Zastaviť starnutie rúk možno predovšetkým kozmetickou starostlivosťou, pravidelným používaním kozmetických prípravkov s dôrazom na ochranu pred slnečným žiarením.

Pigmentové škvrny na rukách účinne odstraňujeme chemickým peelingom.

Ochabnutú a dehydrovanú kožu na chrbtoch rúk revitalizujeme injekčnou mezoterapiou, kedy priamo do pokožky aplikujeme kokteil výživných a hydratačných látok.

Pri úbytku kožného tkaniva na chrbtoch rúk s následným zvrásnením kože a presvitaním ciev a šliach dopĺňame chýbajúci objem aplikáciou kyseliny hyalurónovej tenkými kanylami do kože.

Nadmerné potenie rúk vieme obmedziť injekciami botulotoxínu do podkožia dlaní a prstov. Účinok sa dostaví za 2-5 dní a trvá 9-12 mesiacov.

Dramatický efekt omladenia rúk dosiahneme kombináciou chemického peelingu s injekčnou mezoterapiou a výplňami kyselinou hyalurónovou.

Jedinečnú terapiou pre omladenie pokožky rúk je Dracula terapia (PRP terapia obohatená krvná plazma). Využíva pacientovu vlastnú plazmu obohatenú rastovými faktormi z krvných doštičiek. Ide o “vitamínový KOKTAIL”, ktorý sa pomocou mezoterapie vmieša priamo do kože. Tím dôjde k naštartovaniu regeneračných procesov a zároveň sa spomalí ďalší proces ich starnutia. K omladzujúcemu procesu dochádza vďaka stimulácii kožných buniek s následnou produkciou kolagénu. Tie prosperujú vďaka telu vlastným rastovým faktorom, ktoré pôsobia ako vitamínová bomba.