Kyjevské námestie 8, 974 04 Banská Bystrica
info@dermamed.sk
+421 48 413 55 11

Plazmový lifting tváre

Plazmalifting, alebo omladenie vlastnou plazmou, je nová a prevratná metóda, ktorá pomáha efektívne regenerovať kožné bunky. Zabezpečuje tak účinné vyhľadenie vrások a výrazných znakov starnutia či veľmi povolenej pleti. Okrem omladenia má významné využitie aj v oblasti regenerácie jaziev. Liečivé účinky pozitívne vplývajú na pokožku po rôznych zákrokoch.

Tajomstvo mladosti Plazmaliftingu spočíva v našej vlastnej krvnej plazme. Tá obsahuje rastové faktory, krvné doštičky, biele krvinky a kmeňové bunky, ktoré pokožku regenerujú a spúšťajú omladzujúce procesy celkom prirodzenou cestou. Organizmus tak začne sám pracovať v „režime mladého tela.“

Hlavnou výhodou omladenia vlastnou plazmou alebo Plazmaliftingu je fakt, že telo nemusí prijímať žiadne umelé látky a materiály. Nehrozí tak riziko následných komplikácií či alergie. Plazmalifting nemá žiadne vedľajšie účinky. Ide o pre telo celkom prirodzený proces, v ktorom je Plazmalifting zároveň zdrojom základných rastových faktorov. Daný postup tak kopíruje vlastné procesy hojenia tela samotného.

Čo je plazma?

Plazma je zložka z 55% obsiahnutá v našej krvi. Už roky sa vďaka darcom plazmy využíva v medicíne. Vyrába sa z nej tiež mnoho dôležitých liečiv. Aktuálne si nachádza ďalšie využitie v oblasti estetickej dermatológie

Čo nasleduje po aplikácií?

Jedinečnosť Plazmaliftingu spočíva v stimulácii prirodzených mechanizmov ľudského tela. Vďaka aplikácií plazmy, bohatej na omladzujúce látky, dochádza k regenerácii buniek, ktoré doslova začínajú pracovať v „režime mladého tela.“ Akákoľvek imunitná či alergická reakcia je pritom vylúčená, pretože je pacientovi aplikovaný jeho vlastný, prirodzený materiál.

Je Plazmalifting naozaj bezpečný?

Áno. Celý proces odberu a spracovania krvi prebieha priamo pred očami pacienta. Metóda je veľmi prírodná a prirodzená a nemá žiadne vedľajšie účinky! Jedná sa o najideálnejší materiál – vlastná rodná krv.